19 stycznia 2013

Zmiany, zmiany, zmiany...

     ... dalszy ciąg zmian!
     Witajcie! Jak Wam mija weekend? Mam nadzieję, że owocnie oraz wasza lista cm. rośnie w górę :). Jak trudno nie zauważyć, pojawił się nowy szablon, mam nadzieję, że podzielicie się Swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Może nawet sugestiami.
     Razem z Zaczytaną zajmujemy się osobnymi zakładkami dla każdego uczestnika wyzwania. I właśnie tutaj pojawia się między nami wielki dylemat, jak zapisać przeczytane cm? Każda z nas ma inny pomysł i nie mogłyśmy dojść do porozumienia. Dlatego Was prosimy o pomoc. Wybierzcie, w jaki sposób mamy zapisywać Wam cm. A oto dwie propozycje:

     PROPOZYCJA 1: Zaczytanej:

Uczestnik X ma 165 cm. wzrostu. Przeczytał/a X cm., co stanowi X % jego/jej wzrostu:

STYCZEŃ:
1. "Tytuł książki" Imię i nazwisko autora (x cm) (podlinkowany cały tekst)
2. "Tytuł książki" Imię i nazwisko autora (x cm) (podlinkowany cały tekst) 
3. ...

     PROPOZYCJA 2: Dzosefinn

Uczestnik X ma 165 cm. wzrostu. Przeczytał/a X cm., co stanowi X % jego/jej wzrostu: 

STYCZEŃ:
1. NAZWISKO I.: Tytuł (X cm) - RECENZJA (recenzja podlinkowana)
2. NAZWISKO I.: Tytuł (X cm) - RECENZJA (recenzja podlinkowana)
3. ...

     W menu, na samej górze pojawiła się ankieta, proszę o oddanie głosów na tę propozycję, która Waszym zdaniem jest jaśniejsza i czytelniejsza. To ułatwi nam zadanie i prawdopodobnie szybciej wyzwanie wróci do działania.

     Na dzisiaj to tyle, żegnam się z Wami ciepło i do napisania!

8 komentarzy:

 1. Łał, widzę że zmiany na + :) Oddałam głos i jestem z Was dumna! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Emma na górze! *___*
  mam pytanko: jeśli przeczytam ileś książek w trakcie remontu, to podawać link do recenzji itd? czy po remoncie podać wszystkie z tego czasu?

  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby nie robić zamieszania, to po remoncie wszystkie zaległe cm. będziemy wpisywać. :) Więc na czas trwania remontu prosimy we własnym zakresie zapisywać wyniki. W odpowiednim momencie poprosimy o nadesłanie linków. :)
   Pozdrawiam!
   D.

   PS: Czy to dobrze, że Emma jest? ;) Podobało mi się zdjęcie i tyle ;)

   Usuń
  2. dla mnie świetnie - uważam, że Emma jest śliczną dziewczyną, szkoda tylko, że ścięła włosy :c no i uwielbiam Harry'ego Pottera :D

   Usuń
 3. Bardzo się cieszę, że wyzwanie nadal jest aktualne. A szablon bardzo mi się podoba, i to zdjęcie w nagłówku, świetne :) Wszystko wydaje mi się teraz bardzo czytelne. Już oddaję głos i życzę wszystkim powodzenia ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpadło mi pytanie do głowy. Jeśli czytam książki, które nie recenzuję (chociażby książki po angielsku, czy książki historyczne typu "Ciało i społeczeństwo"), to nie zgłaszam ich jako przeczytanych z centymetrami? Od tej pory będziemy dopisywać tylko centymetry, gdy pojawiły się recenzja? ;)
  Z góry dzięki za odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maiu, pracujemy nad tym ale prawdopodobnie będzie tak, że książki bez recenzji tez będą się liczyć, tylko trzeba będzie zaznaczyć, że to pozycja bez recenzji. Do końca miesiąca mam nadzieję, że każdy z uczestników będzie miał własną stronę. I bardzo proszę o głosy w sondzie!
   Dziękuję i trzymajcie się ciepło!
   D. :)

   Usuń
  2. O, no to świetnie. Dzięki za odpowiedź. Ja już głosowałam w sondzie, także teraz czekam jedynie na wynik, co wygra. Życzę powodzenia z ulepszaniem ;)
   Notabene, mojego nicku się nie odmienia, ale to nie jest duży błąd, hah ^-^
   Pozdrawiam,
   Mai

   Usuń