31 grudnia 2012

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

LISTA JEST ZAMKNIĘTA

- - -

Wszystkim uczestnikom życzę 
udanego sylwestra
 i szczęśliwego nowego! :* 

Ja mojego spędzę z książkami, no ale trudno. Już jutro ruszamy z wyzwaniem, a ja się przyznam, że mam już przeczytane 4 książki, bo zawsze zamykam trochę wcześniej listę czytelniczą na dany miesiąc :D Mam nadzieję, że mnie za to nie udusicie, ale robię tak odkąd prowadzę TEGO bloga. :D Nie wymagam już dołączenia do obserwatorów, ale wymagam pisania tytułów i cm! Możecie to robić nawet pod koniec miesiąca, ale jeśli już nawet nie wtedy, dostaniecie żółtą kartkę i jeśli sytuacja powtórzy się jeszcze raz.. to wiadomo ;)

Do wyzwania zgłosiły się.. aż 44 osoby! 
(chyba że źle policzyłam, ale to już jest wyższa matematyka xD)
Życzę wszystkim powodzenia!

PS chciałam dać uczestników po prawej, ale gdy chcę tam dać przeskakuje mi na to, żeby nie pokazywać stron.. Więc niestety musi być chaos pod nagłówkiem. 

6 komentarzy:

 1. Ja również życzę owocnego 2013 :D. I powodzenia! :D
  Pozdrawiam serdecznie!
  D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam jeszcze pytanie. Wiem, wiem, pewnie masz mnie już dość ;)
  Mam książkę na egzamin na studia, którą będę czytać, ale nie bedę recenzować. Rozumiem, że ona nie liczy się do wyzwania?

  OdpowiedzUsuń
 3. O, to ja również mam pytanie. Czasami zdarza mi się czytać książki w obcym języku, by szkolić ten swój nieszczęsny język. Nie piszę ich recenzji, bo to dla mnie forma nauki i boję się, że nie wszystko mogłam zrozumieć. Czy mogę w takim wypadku po prostu pisać pod swoją zakładką "+ ileś tam centymetrów przez przeczytanie /tytuł obcojęzycznej książki/"?
  Szczęśliwego Nowego Roku,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, ja też zamierzam czytać w obcym języku i uwierz, że nie zamierzam recenzować każdej książki. Tutaj liczą się cm. ;)

   Usuń
  2. No to super; w takim razie zabieramy się do czytania! ;)

   Usuń